Właściciel ośrodka

Witam serdecznie,
Nazywam się Agnieszka Majerczyk, jestem właścicielką Domu Seniora „Tatrzańska Jesień”. Mam nadzieję że moja oferta zainteresuje Państwa i zechcecie powierzyć naszej opiece swoich najbliższych.

Kilka słów o mnie…

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Rachunkowość – (posiadam Certyfikat Księgowy nr 66078/2014) oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie na kierunkach: Marketing i Zarządzanie oraz Europejska Integracja Gospodarcza. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne a także ukończyłam Geriatrię i Opiekę Długoterminową na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Z zawodu jestem też hirudoterapeutą i larwoterapeutą – (posiadam licencję nr 266-04/2015 i 256-04/2015).

Dom Seniora został otwarty 1 czerwca 2013r. Placówka przeznaczona jest na zapewnienie całodobowej opieki osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym i w podeszłym wieku. (Wpis do Rejestru Wojewody Małopolskiego nr 43).
Zatrudniam wykwalifikowany personel medyczny i opiekuńczy, który sprawuje opiekę 24h/dobę. Współpracuję z lekarzem rodzinnym z Przychodni w Szaflarach, który przyjeżdża do nas raz w tygodniu oraz Lekarzem Psychiatrą.

Wśród mieszkańców przeprowadzamy różne testy min: test oceny stanu psychicznego MMSE, depresji, stanu umysłowego, równowagi i chodu TINETTI, test zegara itp. Ponadto w Domu Seniora wykonujemy profesjonalne zabiegi z zakresu hirudoterapii i larwoterapi. Są to niekonwencjonalne metody leczenia, które cieszą się ostatnio ogromną popularnością na świecie. Polegają na wykorzystywaniu do leczenia pijawek lekarskich oraz stosowaniu na rany i owrzodzenia opatrunku z larw.

Mam nadzieję że spędzicie Państwo miły czas przeglądając ofertę Domu Seniora „Tatrzańska Jesień”.